piątek, 4 października 2013

Refleksologia dla początkujących

Share it Please
     "Refleksologia dla początkujących" to poradnik Davida F. Vennells'a, na temat naturalnej i skutecznej metodzie leczenia, jaka jest refleksologia. To dziedzina medycyny, dotąd nie uznawana za poważną, a od niedawna robiącą prawdziwą furorę także w medycynie. Wielokrotnie udowodniono, że refleksologia jest tak samo wiarygodna jak inne metody leczenia, działa na zasadach podobnych do akupunktury, masaży, zabiegów i medykamentów.
     Autor jest ekspertem w tej dziedzinie, a informacje zawarte w książce są wynikiem jego studiów i praktyki oraz doświadczeń życiowych. W poradniku zawarł mnóstwo pożytecznych informacji o podstawowych technikach refleksologii, opisał mnóstwo przypadków oraz zawarł dodatek dla osób interesujących się buddyzmem.
     Technika refleksologii nie jest trudna czy skomplikowana, ale wymagająca. Przede wszystkim czasu i sumiennego przykładania się do zabiegów. Autor dokładnie opisał miejsca, które należy uciskać i wskazówki dotyczące chorób i konkretnych miejsc, które regularnie poddawane zabiegom, mogą wycofać, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować chorobę z organizmu. Sama technika jest dosyć prosta i co pokazują liczne przykłady prawdziwych przypadków, skuteczna. coraz więcej osób decyduje się na tego typu leczenie, bo jest ono nie tylko przyjemne, przypomina bowiem masaż, ale i całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i naturalne, a jego efekty są fenomenalne i porównywane nawet z zabiegami chirurgicznymi. Wśród chorób jakie można leczyć refleksologią jest oczywiście stres i napięcie, czyli dwa najniebezpieczniejsze czynniki na jakie narażony jest człowiek, ale tez i choroby serca, ortopedyczne, dotyczące stanów zapalnych, bóli różnego pochodzenie i wiele innych dosłownie wszystkich schorzeń z jakimi się borykamy.
     Choć na co dzień nie mamy za dużo czasu i często łatwiej jest wziąć tabletkę, niż skupić się na wyeliminowaniu źródła naszego cierpienia, to jednak myślę, że osoby borykające się z przewlekła, ciężką lub utrudniającą życie chorobą, powinny poświęcić trochę czasu na refleksologię, bo z wielu badań i opinii pacjentów, jest to naprawdę skuteczny, przełomowy i cudowny lek na wiele schorzeń.

Autor: David F. Vennells
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 220
Ocena: 4/6

3 komentarze:

  1. Nic nie poradzę, że raczej ostrożnie podchodzę do tego typu cudownych sposobów leczenia :)

    OdpowiedzUsuń

Kontakt

Wybierz jedną z interesujących cię form kontaktu:

email: gosagon5@gmail.com

lub po prostu zostaw komentarz. Odpowiadam najszybciej jak mogę.

:)