sobota, 31 sierpnia 2013

Ulubione blogi - moja dziesiątka

Ostatnio zaglądając na bloga madziusi, natknęłam się na post z jej ulubionymi blogami. Pomyślałam, że to bardzo fajny pomysł zamieścić taką listę u siebie. Co prawda tych ulubionych blogów jest mnóstwo i pełna lista zajęłaby mi chyba kilka stron, ale mam taką swoją dziesiątkę, na którą zaglądam regularnie i najchętniej. Oczywiście lista dotyczy tylko blogów książkowych, bo gdybym miała wybierać spośród różnych kategorii, to nie mogłabym się zdecydować.
Zanim jednak przejdziemy do tej dziesiątki, to chciałabym Wam napisać, na jakie blogi oprócz książkowych od czasu do czasu zaglądam. Otóż uwielbiam blogi podróżnicze, bez których nie potrafię się obejść:) Podziwiam ludzi, którzy przemierzają świat spełniając swoje marzenia. To właśnie dzięki blogom podróżniczym dążę do realizacji mojego marzenia, czyli podróży dookoła świata:)
Poza blogami podróżniczymi zaglądam na blogi decoupage. Decoupage to jedno z moich zainteresowań i lubię podpatrywać pracę innych.
Zaglądam na blogi filmowe i kulinarne. Inne kategorie nie za bardzo mnie interesują, chociaż znajdą się z pewnością pojedyncze blogi, które raz na jakiś czas odwiedzam.

No a teraz moja ulubiona dziesiątka:
( kolejność przypadkowa)

Poznaliście moja listę, natomiast jestem ciekawa Waszych:) Znacie któreś z powyższych blogów? Jeżeli macie ochotę to możecie wymienić w komentarzu, na które blogi najczęściej wchodzicie. Może dzięki temu poznam kilka nowych ciekawych:) Możecie także podać link do swojego bloga, chętnie Was odwiedzę:)

7 komentarzy:

 1. Bardzo mi miło, że chętnie zaglądasz na mojego bloga. Ja również lubię ciebie odwiedzać, chociaż dopiero od niedawana natknęłam się na twoją stronę.
  Co do mojej listy ulubionych blogów, to miałabym straszny dylemat, gdyż nie wiem, czy zamknęłabym ją w pierwszej dwudziestce ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie:) Takie rzeczy zawsze motywują do dalszej pracy nad blogiem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż się miło zrobiło, dziękuje. Nie wiem, czy potrafiłbym wybrac taką listę. Zaglądam do każdego blogera z twojej listy i także cenie ich blogi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi przyjemnie za to wyróżnienie! Ja również odwiedzam Twojego bloga z olbrzymią przyjemnością, szczególnie, że tak często dodajesz wpisy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również serdecznie dziękuję za wyróżnienie, lubienie i oczywiście zaglądanie :) Nie powiem, bardzo przyjemne zakończenie dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ogromnie zaskoczona i niezmiernie mi miło z powodu Twojego wyróżnienia. Mimo iż rzadko wstawiam posty i często mam kilkudniowe poślizgi w odwiedzaniu Twojego bloga, to i tak obdarzyłaś mnie swoja sympatią. Cieszę się niezmiernie:)
  Myślę jednak, że to ja znajduję o wiele więcej inspiracji i ciekawych książek zaglądając do Ciebie, niż Ty Małgosiu do mnie:)
  Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że chętnie zaglądasz na mojego bloga:) Znam większość wymienionych przez Ciebie blogów, a pozostałe z pewnością poznam:)

  OdpowiedzUsuń